Get Adobe Flash player

Ogólnopolska Konferencja Goal - Generation of Active Leaders 2015

Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu UMCS w Lublinie już po raz VI zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Generation of Active Leaders, która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2015 roku na terenie kampusu Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Nowa odsłona projektu oferuje uczestnikom dwa dni szkoleń w aż czterech ścieżkach tematycznych: Marketing, Human Resources, Management i nowość- Przedsiębiorczość. Konferencja GOAL adresowana jest do studentów i absolwentów z różnych ośrodków akademickich w Polsce, którzy interesują się zarządzaniem, marketingiem i przedsiębiorczością oraz chcieliby poszerzyć swoja wiedzę w tej dziedzinie.

 

Ścieżka Marketing:

Marketing to nieustannie rozwijająca się dziedzina nauki - co roku proponowane są nowe rozwiązania usprawniające działania firm i organizacji. Jako, że zdajemy sobie sprawę, że Polscy studenci to potężna część nabywców, chcemy dostarczać im ciekawych informacji na temat mechanizmów i działań marketingowych, a także uświadamiać ich o tym, iż spełniają oni ważną rolę jako podmiot rynku.

Scieżka Human Resources:

Celem warsztatów ze ścieżki HR jest budowanie i rozwój u studentów kompetencji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, motywacji i rozwoju pracowników, technik komunikacji społecznej, a także administrowania sprawami personalnymi w firmie.

Ścieżka Management:

Poprzez organizację ścieżki managera pragniemy umożliwić studentom pogłębianie wiedzy na temat nowych trendów w zarządzaniu organizacją, a także propagować wśród nich zachowania przedsiębiorcze. W tym roku po raz pierwszy oferujemy uczestnikom szkolenia na nowej ścieżce.

Nowość- Ścieżka Przedsiębiorczość:

Dzięki uczestnictwu w ramach tych szkoleń będą oni mogli nabyć praktyczną wiedzę z zakresu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zgłębić tajniki sukcesu firm oraz zapoznać się z pułapkami, które mogą czekać na przyszłych przedsiębiorców.

Koszt uczestnictwa w jednym szkoleniu to 15 zł, jednak KNZiM UMCS szykuje w tym roku promocje i niespodzianki dla osób, które zapiszą się w pierwszej kolejności. Nie czekaj i skorzystaj z promocji!

 

Zaprojektuj swoją przyszłość!

 

Kiedy? 4-5 grudnia2015

Gdzie? Kampus UMCS Lublin

Więcej info: www.knzimumcs.wix.com/goal6

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1-FVn9R9tqhnNdm-7CGXKV9GAyKcIV6czvInpcWBEtVM/viewform?usp=send_form

Zapraszamy także na wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/768609993268038/