Get Adobe Flash player

Seminarium biznesowe Burn To Business

Przestrzeń internetowa i bezpośrednie relacje z ludźmi. Dwa kanały, dzięki którym pozyskujemy nowych Klientów. Dla każdego biznesu inna przestrzeń odgrywa kluczową rolę. Seminarium biznesowe Born To Business (BTB) jest skierowane do przedsiębiorców, którzy chcą efektywnie rozwijać swój biznes i budować trwałe relacje z odbiorcami swoich produktów i usług.

BTB to cykl szkoleniowy oparty na 2 ścieżkach tematycznych, które będą równolegle realizowane 26 kwietnia 2014 r. (sobota) dla uczestników z całej Polski.

 

I ścieżka:  Zdobywanie Klientów poprzez marketing relacji- prowadzona przez Elżbietę Fijołek- zajmującą się sponsoringiem i współpracą biznesową już od blisko 7 lat, prowadzącą firmę i serwis internetowy www.gielda-eventow.pl

II ścieżka: Stymulowanie sprzedaży poprzez marketing internetowy- prowadzona przez Michała Janiszka- specjalizującego się od kilku lat w tematyce e-marketingu, właściciela INB Marketing

Wybierz tę ścieżkę, która dzisiaj najbardziej Cię przekonuje. Wdróż ją przez 3 miesiące i przyjdź na drugą ścieżkę w trakcie drugiej edycji BTB.

www.borntobusiness.pl

Giełda EventówINB Marketing zapraszają do udziału chętnych Uczestników i Partnerów do współpracy!

Zapowiedź:
http://www.youtube.com/watch?v=lXt8cK8VsrU&feature=player_embedded