Get Adobe Flash player

Ekipa

Wioletta Ogórek - Prezes

Jestem studentką trzeciego  roku finansów i rachunkowości. Do Koła dołączyłam bo ciągle pragnę się rozwijać, a dzięki tej organizacji jest to możliwe. Chcę robić coś, co lubię, co sprawi mi przyjemność i nie będzie moim obowiązkiem, lecz stanie się przyjemnością, która w przyszłości da pozytywne efekty. Znajduję przyjemność w robieniu wielu rzeczy jednocześnie. Aktywność to moje drugie imię, gdyż ciężko mi usiedzieć w miejscu, ale z drugiej strony uwielbiam spokój, czytanie dobrej książki i oglądanie filmów. Poza tym uwielbiam kwiaty, przyrodę i długie wieczorne spacery. Pragnę odkrywać nowe miejsca, zarówno te na mapie, jak i w bibliotece.

kom.: 726 495 503

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Damian Pieńkosz - Wiceprezes
Studenciak II roku Ekonomii, prawie rok  temu dołączyłem do Koła i  wiem, że nie było to błędem. Co więcej, liczę że działania naszej paczki przyniosą nam wszystkim mniejsze lub większe profity w postaci niezapomnianych doświadczeń, umiejętności praktycznych no i oczywiście możliwości spędzania czasu z najlepszymi ludźmi na uczelni (Ekipa - to o was =] ).
Pasjonuję się filmografią; uwielbiam rozkładać scenariusz na czynniki pierwsze, prześledzić każdą postać i zinterpretować każdy kadr z dobrego filmu. Kocham zwierzaki, w szczególności małpy, kiedyś wyjadę w tropiki i zostanę przywódcą szympansów, ale na razie DZIAŁAM tutaj!

kom.: 508 080 707

e-maill: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Izabela Kudlak - Członek zarządu
Jestem studentką II roku kierunku Prawno-biznesowego. Wstąpiłam do KNZiM, ponieważ chcę robić coś więcej, coś co da  mi satysfakcję i pozwoli na działanie :D
Jaka jestem? Na pewno szalona, ale w pozytywnym sensie, pełna energii, wiecznie uśmiechnięta :) Gdy czegoś pragnę zwykle to osiągam, spełniam marzenia...
Cechuje mnie otwartość, szczerość i kreatywność. Uwielbiam tańczyć, uprawiać najróżniejsze sporty, podróżować, a przede wszystkim być z ludźmi ;) Choć nie wyobrażam sobie życia w miejscu lubię czasem zrobić sobie małą przerwę i przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć ciekawy film.

kom.: 500 707 494

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.Karolina Krzak - Członek zarządu

Jestem studentka II roku kierunku prawno - biznesowego. Do koła wstąpiłam by rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności w kontaktach z ludźmi. Chętnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez KNZiM. Jestem sobą bardzo energiczną, kreatywną i zawsze dążącą do osiągnięcia swego celu. Nie boję się wystąpień publicznych. Uwielbiam wszystkie sporty zimowe. Interesuję się modą.

kom.: 505 823 043

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

David Drewniak

Jestem studentem III roku Ekonomii.  Do koła należę od roku. Dołączyłem do niego głównie przez chęć nauczenia się nowych rzeczy, jak również współpracę z innymi ludźmi, czy ciekawe, nowe wyzwania, których teraz nie brakuje ;)

Interesuje się przede wszystkim muzyką, sportem, czy historią. W wolnych chwilach mógłbym bez przerwy wędkować. Pomimo dość dużego lenistwa potrafię być pracowity, systematyczny czy odpowiedzialny. Staram się by inni mogli na mnie polegać. Teraz już wiem że błędem byłoby niewstąpienie do KNZiM :)

 

 

 

 

 

Patryk Kąsinowski

Jestem studentem III roku Zarządzania na specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Dołączyłem do koła, ponieważ bardzo spodobały mi się możliwości rozwoju jakie daje studentom KNZIM. Stawiam na podnoszenie swojej wiedzy i kompetencji, dlatego uczestniczę w rozmaitych szkoleniach i warsztatach. Swoją przyszłość wiąże ze studiowanym przeze mnie kierunkiem.Jestem osobą bardzo komunikatywną i aktywną. Interesują mnie podróże,sport, film oraz dobra książka.

 

 

 

 

 

 

Dorota Dylon

Jestem studentką II roku II st. Zarządzania. Uwielbiam podróżować i poznawać inne kultury. Jestem osobą zorganizowaną i staram się być systematyczna, lubię wiedzieć o ważnych sprawach z wyprzedzeniem, aby opracować jakiś plan działania.W KNZiM jestem od maja 2013 i wstąpiłam, aby robić coś sensownego, ponad podstawowe minimum, nauczyć się współpracy i odpowiedzialności, ale przede wszystkim, żeby poznawać ludzi!